اخبار امارات - اخبار فارسی امارات متحده عربیاخبار راس الخیمه - راس الخیمه کجاست

بالاترین رستوران امارات در بالای قله ماجراجویی جایس

فراغت راس خیمه ، زیرمجموعه هولدینگ مهمان نوازی راس خیمه ، از راه اندازی 1484 توسط پرو در 1 اکتبر ، 2020 خبر داد.

رستوران مورد انتظار واقع در بالای قله ماجراجویی جایس به دلیل ارتفاع 1.484 متری از سطح دریا نامگذاری شده است و بالاترین پیشنهاد رستوران در امارات متحده عربی است.

1484 توسط پرو در کنار مرکز ماجراجویی جایس واقع شده است و مناظر زیبایی از قله ها و دره های کوه های هاجر را به مهمانان ارائه می دهد. به طور ایده آل در نمای کوهستانی قله ماجراجویی جایس واقع شده است ، یک طرف کامل این مکان از پنجره های شیشه ای سقف تا کف تشکیل شده است که به مناظر بی وقفه مناظر آرام باز می شوند.

این رستوران آخرین فعالیت شرکت پرو است که یک مفهوم ناهار خوری مستقل با دو رستوران موجود در جزیره آل مرجان و پارک دک مشاهده جایس است.

آلیسون گرینل ، مدیر عامل شرکت هولدینگ مهمان نوازی راس خیمه ، اظهار داشت: “جبل جائیس یکی از مشهورترین مکانهای دیدنی در راس الخیمه است که تعداد زیادی ماجراجویی با لیست سطل را به بازدید کنندگان ارائه می دهد که تجربیات به یادماندنی را تضمین می کند. با افتتاح 1484 توسط پرو در جبل مرکز خوش آمدید جایس ، بازدید کنندگان هم اکنون می توانند در مقصد مستقلی که قله ماجراجویی جایس ، محل جاذبه های هیجان انگیز ماجراجویی مانند پرواز پرواز جبل جایس ، ، جایس اسکای ماز و تور جیس اسکای است ، یک تجربه همه جانبه را تجربه کنند. “

محل برگزاری مطابق با بالاترین اقدامات ایمنی و بهداشتی است که توسط نهادهای معتبر بین المللی مانند سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری توصیه می شود و همچنین به دستورالعمل های فدرال پایبند خواهد بود.

اقدامات سختگیرانه شامل حداکثر ظرفیت نشستن 76 نفر از میهمانان ، تجهیزات بهداشتی و اتخاذ اقدامات لازم برای فاصله گذاری است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

به زودی از گامرون با شما تماس می‌گیریم

سفر-به-امارات

داریوش نساجی

گامرون دبی