اخبار ام القيوين - اخبار ام القيوين اليوماخبار امارات - اخبار فارسی امارات متحده عربی

رئیس اتحادیه ماهیگیران امارت ام القوین: پروژه جوجه‌کشی مادران ماهی به افزایش ذخایر ماهی کمک می‌کند

جاسم حامد غانم السحار ، رئیس انجمن ماهیگیران تعاونی ام القوین ، اظهار داشت که پروژه جوجه کشی مادران ماهی در ام القوین به امارات کمک می کند تا ذخایر ماهی خود را افزایش دهد و خودکفایی با در دسترس بودن ماهی با کیفیت بالا به دست آورد.

وی در اظهارات خود به خبرگزاری امارات (وام) گفت که این پروژه شامل چندین گونه ماهی از جمله Sheri ، Safi ، Fuskar ، Yam ، Qabit ، Shaam و فرش است ، وی افزود ، ماهی های ماده در قفس نگهداری می شوند برای تحقیق و نظارت در طول تابستان.

السحار با تأکید بر اینکه حدود 200 ماهی که می توانند 50 یا 60 ماهی را تولید کنند ، چه نر و چه ماده ، در قفس قرار داده شده اند ، افزود: یک ماهی حدود 400000 لارو تولید مثل می کند که به انگشت زنی تبدیل می شوند و روند تولید میلیون ها ماهی تولید می کند.

میزان تغذیه پروژه زیاد است و به دلیل درصد بالای اکسیژن تولید شده توسط فراوانی گیاهان حرا ، گیاهان ، گیاهان دریایی و جلبک ها ، سرعت رشد ماهی سریعتر خواهد بود. وی افزود: اینها زیستگاههای طبیعی و مهد کودک برای موجودات مختلف هستند و نقش اساسی در محافظت و افزایش تنوع زیستی دارند.

وی توضیح داد: محیط های دریایی غنی از حرا معمولاً برای پرورش و جوجه کشی ماهی ، میگو و سایر سخت پوستان بسیار مناسب هستند ، با اشاره به اینکه ریشه های هوایی تنفسی گیاهان حرا از طریق تجزیه برگهای در حال سقوط ، تغذیه لاروهای کوچک ماهی را فراهم می کنند.

السحار خاطرنشان کرد ، این پروژه با همکاری وزارت توسعه اقتصادی ، که کمیته ماهیگیری امارات و اداره شهرداری را مدیریت می کند ، در حال اجرا است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

به زودی از گامرون با شما تماس می‌گیریم

سفر-به-امارات

داریوش نساجی

گامرون دبی