اخبار امارات - اخبار فارسی امارات متحده عربیاخبار عجمان

محمد بن راشد سومین نسخه از کمپین “سرحال ترین زمستان جهان” را راه اندازی کرد

حضرت شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس جمهور، نخست وزیر و حاکم دبی، سومین دوره از کمپین ” خنک ترین زمستان جهان” را در جلسه کابینه امارات راه اندازی کرد. در منطقه حفاظت شده الزوره در عجمان برگزار شد.

در این دیدار شیخ مکتوم بن محمد بن راشد آل مکتوم، معاون حاکم دبی، معاون نخست وزیر و وزیر دارایی و سپهبد شیخ سیف بن زاید آل نهیان، معاون نخست وزیر و وزیر کشور حضور داشتند.

حضرت شیخ محمد بن راشد آل مکتوم تأکید کرد که گردشگری جزء اصلی اقتصاد امارات است که در آن همه نهادهای فدرال و محلی برای حمایت از این بخش حیاتی شریک هستند و تأکید کرد که توسعه بخش نیازمند همکاری بین دولت و بخش خصوصی است.

اعلیحضرت شیخ محمد بن راشد گفت: «امروز ریاست جلسه کابینه امارات را در منطقه حفاظت شده طبیعی الزوره در عجمان برعهده داشتم که طی آن فصل جدید کمپین ملی گردشگری داخلی را با عنوان «خنک ترین زمستان جهان» آغاز کردیم.

سرحال ترین زمستان جهان

حضرت با اشاره به عجمان به عنوان نقطه شروع فصل جدید سردترین زمستان جهان، خاطرنشان کرد: عجمان شاهد تحولات گردشگری، اقتصادی و شهری به رهبری برادرم شیخ حمید بن راشد بود. ما به فداکاری شیخ عمار بن حمید و برادرانش افتخار می کنیم.

حضرت شیخ محمد افزود: کمپین سردترین زمستان جهان، باعث افزایش 36 درصدی گردشگری داخلی در سال 2021 شد و به 1.3 میلیون گردشگر داخلی رسید. شعار امسال «میراث ما» بر گسترش ارزش‌های اماراتی تمرکز دارد.»

نسخه فعلی این کمپین با هدف حمایت از گردشگری داخلی در امارات متحده عربی و جذب گردشگران از سراسر جهان برای لذت بردن از زمستان گرم با برجسته کردن جاذبه‌های گردشگری امارات متحده عربی و معروف‌ترین نشانه‌های تفریحی، فرهنگی و طبیعی این کشور است.

میراث ما

«میراث ما» موضوع کمپین 2022 خواهد بود که به نفع برجسته کردن ارزش‌ها و فرهنگ غنی اماراتی و ویژگی‌های متمایز آن از جمله مهمان‌نوازی، مدارا و همبستگی است.

نهادهای مرتبط با میراث و فرهنگ در امارات متحده عربی برای ارائه طیف گسترده ای از برنامه ها و فعالیت هایی که منحصر به فرد بودن میراث اماراتی را در طول دوره مبارزات انتخاباتی نشان می دهد، همکاری خواهند کرد.

نسخه امسال کمپین خنک‌ترین زمستان جهان، عنصر انسانی را در هر بازدید از امارات تجلیل می‌کند، که برای جایگاه آن به عنوان یک مقصد گردشگری جهانی با فضایی آرام و دوستانه و در ارزش‌های تساهل و مشارکت و احترام برای هر بازدید کننده از هر زمینه منعکس می‌شود.

در دومین دوره خود که در سال گذشته برگزار شد، این کمپین به نتایج قابل توجهی دست یافت که در آن 1.5 میلیارد درهم درآمد در یک ماه ایجاد شد، تعداد گردشگران محلی به بیش از 1.3 میلیون گردشگر افزایش یافت که نسبت به آن 36 درصد اولین نسخه کمپین و افزایش 50 درصدی تعداد مهمانان هتل افزایش داشت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

به زودی از گامرون با شما تماس می‌گیریم

سفر-به-امارات

داریوش نساجی

گامرون دبی