اخبار امارات - اخبار فارسی امارات متحده عربیاخبار شارجه

ایر عربیا تسهیلات جدید سیتی چک-این را در شارجه راه اندازی کرد

ایر عربیا، اولین و بزرگترین اپراتور ارزان قیمت خاورمیانه و شمال آفریقا، راه‌اندازی جدیدترین مرکز تحویل شهری خود را در موویله، روبروی مرکز خرید المدینه در شارجه اعلام کرده است.

با هدف ارائه راحتی و انعطاف‌پذیری بیشتر مسافران در تجربه سفرشان، خدمات ثبت نام شهری به مسافران این امکان را می‌دهد که چمدان‌های خود را رها کرده و کارت پرواز خود را در مکانی نزدیک به آن‌ها در سراسر امارات دریافت کنند.

این سرویس برای ساده سازی فرآیند قبل از پرواز، صرفه جویی در زمان و جلوگیری از صف در فرودگاه طراحی شده است که به مسافران این امکان را می دهد که مستقیماً به پرواز خود در بدو ورود به فرودگاه ادامه دهند.

مرکز مویله همه روزه از ساعت 10:00 تا 22:00 فعالیت می کند. مسافران این امکان را دارند که ظرف 24 ساعت تا 8 ساعت قبل از پرواز، چمدان های خود را تحویل بگیرند و تحویل دهند. مشابه امکانات فرودگاهی، مسافران همچنین می‌توانند به خدماتی مانند خرید بار اضافی، انتخاب صندلی‌های ترجیحی یا ایجاد تغییرات در ترتیبات پرواز خود دسترسی داشته باشند.

مسافرانی که از فرودگاه بین‌المللی شارجه پرواز می‌کنند می‌توانند از هر یک از ۶ مرکز سیتی چک‌این واقع در شارجه، راس‌الخیمه، عجمان و العین بازدید کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

به زودی از گامرون با شما تماس می‌گیریم

سفر-به-امارات

داریوش نساجی

گامرون دبی