اخبار امارات - اخبار فارسی امارات متحده عربیاخبار شارجه

تبلیغات تابستانی شارجه 2023 آغاز می‌شود و 65 روز شگفتی‌ها و تخفیف‌های منحصر به فرد را در سراسر امارت آغاز می‌کند

تبلیغات تابستانی موردانتظار شارجه 2023، که هر ساله توسط اتاق بازرگانی و صنعت شارجه (SCCI) سازماندهی می شود، از روز شنبه آغاز شد و شروع یک 65 روزه پر از تبلیغات بود. تخفیف های بزرگ، رویدادهای سرگرمی، و جوایز ارزشمند در سرتاسر امارت.
این نسخه که یکی از رویدادهای کلیدی در تقویم خرده فروشی سالانه شارجه در نظر گرفته می شود، از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا بیستمین سالگرد تبلیغات تابستانی شارجه را با شعار “Ya Hala Bsaifna in Sharjah” (به تابستان خوش آمدید در شارجه) جشن می گیرد.
برای بزرگداشت این نقطه عطف، ساکنان و بازدیدکنندگان از تخفیف‌های 25 تا 75 درصدی بر روی برندهای مشهور بین‌المللی، همراه با تبلیغات جذاب در مراکز خرید و فروشگاه‌های سراسر شارجه برخوردار خواهند شد.
تبلیغات تابستانی شارجه در سال 2023 به خریدارانی که 100 درهم یا بیشتر خرج می کنند، شانس برنده شدن طیف گسترده ای از جوایز را پاداش می دهد.

اتاق شارجه کوپن هایی به ارزش بیش از 100000 درهم و همچنین بسته های هتل، بسته های توریستی و یک قرعه کشی بزرگ برای نیسان پاترول 2023 کاملاً جدید اختصاص داده است.

علاوه بر این، مراکز خرید در سرتاسر امارت جوایز ارزشمندی را برای شرکت کنندگان در نظر گرفته اند.

محمد احمد امین العوادی، مدیر کل اتاق شارجه، گفت که امسال، امارت شارجه قرار است در فضای تابستانی پر جنب و جوش و جشن غوطه ور شود و در تبلیغات تابستانی شارجه هم برای ساکنان و هم برای بازدیدکنندگان شادی ایجاد کند.
این رویداد با جشن گرفتن بیستمین سالگرد خود، به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای تجاری امارت شناخته می‌شود.» العوادی افزود.
وی خاطرنشان کرد که خرده‌فروشان و مراکز خرید مشتاقانه برای سرمایه‌گذاری بر روند افزایش هزینه‌ها در این فصل که پر از رویدادهای جذاب، تخفیف‌ها، قیمت‌های رقابتی و جوایز است، و همچنین مجموعه‌ای از فعالیت‌های تفریحی برای گروه‌های سنی مختلف و بازدیدکنندگان شرکت می‌کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

به زودی از گامرون با شما تماس می‌گیریم

سفر-به-امارات

داریوش نساجی

گامرون دبی