اخبار ابوظبی - پایتخت امارات متحده عربیاخبار امارات - اخبار فارسی امارات متحده عربی

ولیعهد ابوظبی آزمایشگاه بینش کودکی را راه اندازی کرد

شیخ خالد بن محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد ابوظبی و رئیس شورای اجرایی ابوظبی، آزمایشگاه بینش کودکی را در ابوظبی با حضور حضرت شیخ ذیاب بن محمد بن زاید آل نهیان، رئیس ابوظبی اداره اوایل دوران کودکی دبی راه اندازی کرد.

ولیعهد ابوظبی آزمایشگاه بینش کودکی را راه اندازی کرد3

آزمایشگاه جدید پیشگام، بینش‌های حیاتی را بر اساس داده‌های دوران کودکی ارائه می‌کند تا تصمیم‌گیرندگان و ذینفعان را قادر می‌سازد تا سیاست‌هایی را توسعه دهند که یادگیری و توسعه و انسجام اجتماعی را در سال‌های اولیه ارتقاء می‌دهند و در عین حال کیفیت خدمات را افزایش می‌دهند.

ولیعهد ابوظبی آزمایشگاه بینش کودکی را راه اندازی کرد5

پس از راه‌اندازی، اعلیحضرت برنامه‌ها و ابتکارات آزمایشگاه را که از روش‌های داستان‌گویی مبتنی بر داده‌ها استفاده می‌کنند – یک فرآیند چند رشته‌ای که روندهای پیچیده داده‌های دوران کودکی را به روایت‌های بصری جذاب تبدیل می‌کند، بررسی کردند.

این آزمایشگاه که توسط سازمان اوایل دوران کودکی ابوظبی توسعه یافته است، داده های بین بخشی را از 11 نهاد دولتی ابوظبی در مورد چالش های پیش روی در دوران کودکی جمع آوری و تجزیه و تحلیل می کند. روند داده های مشتق شده سپس به محتوای متحرک بر اساس سناریوهای واقعی توسعه داده می شود تا به تصمیم گیرندگان و سهامداران در بخش سال های اولیه ارائه شود.

ولیعهد ابوظبی آزمایشگاه بینش کودکی را راه اندازی کرد7

داستان سرایی مبتنی بر داده در میان رهبران کسب و کار و تصمیم گیرندگان در سراسر جهان محبوبیت پیدا می کند، جایی که به اتصال نقاط بین تجزیه و تحلیل داده های پیچیده و اغلب پیچیده کمک می کند تا اقدامات هدفمند در حوزه های تمرکز کلیدی را هدایت کند.

سیف سعید غباش، دبیرکل شورای اجرایی، جنابعالی را و ثنا محمد سهیل، مدیر کل سازمان کودکستانی ابوظبی همراهی می کردند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

به زودی از گامرون با شما تماس می‌گیریم

سفر-به-امارات

داریوش نساجی

گامرون دبی