اخبار ابوظبی - پایتخت امارات متحده عربیاخبار امارات - اخبار فارسی امارات متحده عربی

دپارتمان شهرداری‌ها و حمل و نقل، ابتکار «Hub Delivery Riders Hub» را راه‌اندازی کرد

وزارت شهرداری ها و حمل و نقل (DMT) امروز از معرفی یک پروژه آزمایشی جدید به نام “Delivery Riders Hub” خبر داد که در ابتدا در شهر ابوظبی، پایتخت این کشور در ماه سپتامبر اجرا خواهد شد.

این ابتکار با همکاری نهادهای دولتی، بخش خصوصی و سازمان‌های غیرانتفاعی، به عنوان بخشی از تلاش‌های این اداره برای ارتقای ظاهر عمومی شهر، بهبود کیفیت زندگی در امارت ابوظبی و ارتقای وضعیت آن به عنوان یک مقصد جهانی ترجیحی برای زندگی، کار و سرمایه گذاری.

پروژه جدید با تخصیص فضاهای امن با مناطق انتظار سایه دار، صندلی راحت مجهز به تهویه مطبوع و امکانات آب آشامیدنی، یک محیط کاری مناسب برای رانندگان دوچرخه تحویل فراهم می کند.
این تمهیدات به کاهش فضای گرم در هوای تابستان کمک می کند.

حمد المطوع، مدیر اجرایی بخش برنامه‌ریزی و زیرساخت در DMT، اظهار داشت: «این پروژه آزمایشی نشان‌دهنده تعهد این اداره برای ارتقای ظاهر عمومی شهر ابوظبی و بهبود کیفیت زندگی و رفاه جامعه امارات است.
هدف آن فراهم کردن محیط کاری مناسب و انگیزشی برای رانندگان حمل و نقل با فراهم کردن فضاهای امن، مناطق انتظار سایه دار با صندلی راحت، تهویه مطبوع و امکانات آب آشامیدنی است. با سرمایه گذاری در بهبود شرایط کاری رانندگان دوچرخه، ما به ارتقای موقعیت ابوظبی به عنوان شهری هوشمند و فراگیر برای همه کمک می کنیم.”

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

به زودی از گامرون با شما تماس می‌گیریم

سفر-به-امارات

داریوش نساجی

گامرون دبی