اخبار امارات - اخبار فارسی امارات متحده عربیاخبار دبی - اخبار ثبت شرکت و اقامت دبی

گلوب ساکر از طرح «جاده به دبی» رونمایی کرد

کلوب ساکر، برگزارکننده جوایز معتبر دبی گلوب ساکر که هر ساله تعدادی از شناخته شده ترین نام های فوتبال جهان را به خود جذب می کند، امروز برنامه های خود را برای گسترش این مفهوم در سطح بین المللی با پنج مراسم جدید در چهار قاره در سال 2024 تایید کرد.

سری جدید Globe Soccer Intercontinental که به عنوان “جاده به دبی” نامگذاری شده است، شامل مجموعه ای از جوایز مستقل است که آفریقا، قاره آمریکا، آسیا، اروپا و خاورمیانه را در سال آینده تحت پوشش قرار می دهد و جزئیات خاصی از جوایز فصلی هر منطقه را در بر می گیرد. در ماه های آینده فاش شود.

گلوب ساکر از طرح «جاده به دبی» رونمایی کرد

برندگان هر یک از جوایز اصلی قاره ای – به عنوان مثال بهترین بازیکن مرد، بهترین بازیکن زن، بهترین باشگاه، بهترین نماینده – به طور خودکار به عنوان فینالیست های سالانه جوایز گلوب ساکر دبی، با مشارکت شورای ورزش دبی، واجد شرایط خواهند بود.

توماسو بندونی، بنیانگذار و مدیر عامل گلوب ساکر که دفتر مرکزی آن در دبی قرار دارد، گفت: «برای 13 سال، جوایز گلوب ساکر دبی به ورود دنیای فوتبال به امارت کمک کرده است. «در سال‌های اخیر، از نظر تعداد جوایز، و همچنین تعداد آرای طرفداران و پوشش رسانه‌ای شاهد رشد زیادی بوده‌ایم. ما بر این باوریم که اکنون زمان آن فرا رسیده است که نمایش – و دبی – را به جهان معرفی کنیم.

“سری های بین قاره ای فرصت های بیشتری را برای کسانی که در فوتبال جهانی فعالیت می کنند فراهم می کند، و همچنین به ما امکان می دهد حتی با هواداران بیشتری درگیر شویم. برنامه یک ساله “جاده به دبی” طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که تمرکز نهایی بر روی امارات باقی می ماند، در حالی که ما را قادر می سازد باشگاه ها، بازیکنان، مربیان و مدیران، عوامل، مدیران، پیشاهنگان و سایر ذینفعان را از هر گوشه و کناری بشناسیم. جهان.”

گلوب ساکر از طرح «جاده به دبی» رونمایی کرد

جشن سالانه این بازی زیبا، جوایز گلوب ساکر دبی صدایی را برای طرفداران فوتبال در سراسر جهان فراهم می‌کند که به بازیکنان، مربیان، باشگاه‌ها و غیره رای می‌دهند. از زمان مراسم افتتاحیه در سال 2010، تعداد جوایز توزیع شده از سه به 21 جایزه افزایش یافته است، که اخیراً شامل بهترین بازیکن سال نوظهور اسب پاور، بهترین تیم جوانان و بهترین قرارداد نقل و انتقالات شده است. سال گذشته، بیش از 33 میلیون رای هوادار نامزدهای فهرست نهایی را تعیین کردند، قبل از اینکه هیئت داوران، کریم بنزما و الکسیا پوتلاس را به ترتیب به عنوان بهترین بازیکن مرد و زن سال معرفی کردند.

سعید حرب، دبیرکل شورای ورزش دبی، گفت: «ما به همکاری خود با جوایز گلوب ساکر دبی افتخار می کنیم. این مشارکت با افتتاح این رویداد به عنوان یک مناسبت مهم که ریشه در دبی دارد، اما با دامنه جهانی آغاز شد. امروزه، این رویداد به یکی از معتبرترین رویدادهای فوتبال جهان تبدیل شده است که به عنوان گردهمایی برای ستاره های فوتبال و تصمیم گیرندگان عمل می کند.

گلوب ساکر از طرح «جاده به دبی» رونمایی کرد

فرمت جدید جوایز «جاده به دبی» به ما این امکان را می‌دهد که تعداد بیشتری از ستاره‌ها را از قاره‌های مختلف قدردانی کرده و از آن‌ها تقدیر کنیم و بدین ترتیب دستاوردهای آن‌ها را برجسته کنیم. علاوه بر این، به برندگان این فرصت را می دهد تا در مراسم اصلی در دبی شرکت کنند. این پیشرفت با رشد، تکامل، شهرت بین‌المللی و نفوذ جایزه در فوتبال جهانی مطابقت دارد.»

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

به زودی از گامرون با شما تماس می‌گیریم

سفر-به-امارات

داریوش نساجی

گامرون دبی