اخبار امارات - اخبار فارسی امارات متحده عربیاخبار دبی - اخبار ثبت شرکت و اقامت دبی

هواپیمایی امارات با شرکای خود شبکه‌ای بی رقیب ایجاد می‌کند تا به بیش از 800 شهر برسد و جهان را برای مسافران باز کند

به طور متوسط در هفته، بیش از 50000 مسافر با پروازهای اشتراکی یا بین خطوطی که توسط بسیاری از شرکای امارات انجام می شود، به مقصد مورد نظر خود متصل می شوند.
مشارکت‌های متعدد این شرکت هواپیمایی که طی سال‌ها توسعه یافته به رشد آن کمک کرده است، اتصال بدون اصطکاک را برای مشتریان فراهم می‌کند، وفاداری متقابل را تقویت می‌کند و به بازارهای منحصربه‌فردی که جریان‌های ترافیکی جدیدی را ایجاد کرده‌اند، دست می‌یابد.

در حالی که استراتژی تجاری امارات همیشه رشد ارگانیک بوده است، شراکت‌های استراتژیک آن مانند توافق‌نامه‌های بین خطوط و اشتراک‌گذاری کدها به گسترش ردپای جهانی آن کمک می‌کند و مشتریان این شرکت هواپیمایی را قادر می‌سازد به مکان‌هایی فراتر از شبکه خود دسترسی پیدا کنند.
هواپیمایی امارات به توسعه استراتژی مشارکت خود ادامه خواهد داد و بسیاری از شراکت های بین خطی خود را به قراردادهای اشتراک کد کامل گسترش می دهد و اشتراک های کد موجود خود را برای ایجاد موقعیت شبکه پیشرو در صنعت خود تقویت می کند.

از زمان امضای اولین قرارداد بین خطوط خود، شبکه شرکای جهانی امارات به طور تصاعدی در سراسر اروپا، آمریکای شمالی، آسیا، استرالیا، آفریقا و خاورمیانه رشد کرده است.

امروزه این خط هوایی دارای 29 شریک مشترک با کد، 117 شرکت بین خطی و 11 شریک ریلی در سراسر اکوسیستم حمل و نقل در بیش از 100 کشور جهان است که مجموعه ای از انتخاب های سفر را از طریق برنامه های منعطف برای مسافران ارائه می دهد و اتصال، ارتباط و دسترسی یکپارچه به شبکه را فراهم می کند که به بیش از بیش از آن گسترش می یابد. 5250 بخش اضافی که بیش از 800 شهر را پوشش می دهد.
به عنوان مثال، در قاره آمریکا این به معنای رسیدن به شهرهایی فراتر از فرودگاه های اصلی است، مانند کورپوس کریستی از طریق یونایتد و هالیفاکس با ایر کانادا.
در آسیا، مسافران فرصت های ارتباطی قوی با نقاط تفریحی مانند کوی سامویی در تایلند و لوانگ پرابانگ در لائوس با شریک بانکوک ایرویز دارند. در آفریقا، خطوط هوایی آفریقای جنوبی و کنیا ایرویز مشتریان هواپیمایی امارات را به مجموعه‌ای از نقاطی مانند Vilanculos، Kilanmanjaro، Juba و Maputo متصل می‌کنند. برای مشتریان آن خطوط هوایی که در امارات پرواز می کنند، اتصال به شبکه حامل بیش از 140 مقصد از طریق دبی به راحتی در دسترس است.

مشتریان می‌توانند پروازهای اتصالی را با شرکای شرکت هواپیمایی رزرو کنند و از مزایای برنامه‌های سفر بی‌نظیر بلیت، جابه‌جایی چمدان، مزایای پرواز مکرر، دسترسی به سالن، در کنار سایر مزایا لذت ببرند تا تجربه سفری روان را تضمین کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

به زودی از گامرون با شما تماس می‌گیریم

سفر-به-امارات

داریوش نساجی

گامرون دبی