اخبار امارات - اخبار فارسی امارات متحده عربیاخبار دبی - اخبار ثبت شرکت و اقامت دبی

گمرک دبی به مقامات ژاپنی در رهگیری محموله 310 میلیون دلاری مت آمفتامین کمک می کند

گمرک دبی به مقامات گمرک ژاپن در رهگیری مقدار قابل توجهی مواد مخدر غیرقانونی کمک کرده است. بیش از 700 کیلوگرم پودر “متامفتامین” به ارزش تقریبی 310 میلیون دلار در یک کشتی باری که از یک کشور آسیایی عازم ژاپن بود، پنهان شده بود.

این عملیات موفقیت آمیز منجر به دستگیری کشتی باری و مواد مخدر غیرقانونی در بندر توکیو شد. این توقیف دومین مصادره بزرگ مواد مخدر است که تاکنون در ژاپن انجام شده است.

این تلاش مشترک موفق بخشی از حمایت مداوم گمرک دبی برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر در سطح جهان است. تعهد آنها به مقابله با خطرات گمرکی و مهار قاچاق، تحسین بین المللی را به همراه داشته است. تلاش مقامات بندری امارات از جوامع و جوانان در برابر اثرات مضر مواد غیرقانونی محافظت می کند.

احمد محبوب مصبیح، مدیر کل گمرک دبی و مدیر عامل شرکت بنادر، گمرک و منطقه آزاد، بر روابط استراتژیک و همکاری قوی که گمرک دبی با مقامات گمرکی در سراسر جهان برقرار می کند، تاکید کرد. او هدف اصلی این مشارکت ها را که تقویت همکاری در بخش های مختلف گمرکی، تسهیل افزایش حجم تجارت و رسیدگی به نگرانی های امنیتی از طریق مبارزه موثر با جرایم فرامرزی است، تاکید کرد.

مصبیح بر نقش جهانی گمرک دبی در این حوزه تاکید کرد و بر کمک فعال آنها به کشورهای متعدد در رهگیری مقادیر قابل توجهی مواد مخدر تاکید کرد. این سهم قابل توجه نه تنها شهرت جهانی دبی را در حفاظت از جوامع در برابر چنین تهدید بزرگی تقویت می کند، بلکه موقعیت آن را در شاخص های رقابت جهانی نیز تقویت می کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

به زودی از گامرون با شما تماس می‌گیریم

سفر-به-امارات

داریوش نساجی

گامرون دبی