اخبار امارات - اخبار فارسی امارات متحده عربیاخبار دبی - اخبار ثبت شرکت و اقامت دبی

مشارکت پاناروپایی را برای به نمایش گذاشتن ارزش پیشنهادی صنعت فناوری جهانی

دپارتمان اقتصاد و گردشگری دبی (DET)، با مشارکت شرکت‌های پیشرو بخش دولتی و خصوصی محلی، یک برنامه تعامل چند وجهی پاناروپایی را برای نشان دادن ارزش پیشنهادی شهر برای صنعت فناوری جهانی

مجموعه ای از رویدادهای سازماندهی شده توسط DET در صنعت فناوری پیشرو اروپا، فرصت های تجاری و سرمایه گذاری کلیدی ناشی از اجرای برنامه اقتصادی دبی D33 را که در اوایل سال جاری توسط حضرت شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس کشور، نخست وزیر و نخست وزیر راه اندازی شد، تشریح کرد. حاکم دبی.

در برنامه تعامل دو هفته‌ای، چندین رهبر ارشد فناوری و تجارت امارات متحده عربی از جمله عمر بن سلطان العلما، وزیر دولت در امور هوش مصنوعی، اقتصاد دیجیتال و برنامه‌های کاربردی کار از راه دور و مدیر کل دفتر نخست‌وزیر، با افراد بلندپایه تعامل کردند. رهبران جهانی تجارت و فناوری در اجلاس جنوبی مادرید، هفته فناوری لندن و VivaTech پاریس حضور دارند.

دبی از طریق شرکت در انجمن‌های متعدد، نمایشگاه‌ها، میزگردها و شبکه‌های سطح بالا و جلسات تجاری در این رویدادهای صنعتی که در مجموع 200000 متخصص فناوری جهانی را گرد هم می‌آورد، تلاش کرد تا امکانات رشد استثنایی ناشی از ظهور خود به عنوان یک فناوری جهانی و مرکز نوآوری و آهنربایی برای کارآفرینان، سرمایه گذاران و استعدادها در سراسر جهان را منتقل کند.

عمر سلطان العلما دستاوردهای امارات متحده عربی در توسعه زیرساخت های دیجیتال پیشرفته و استقرار راه حل های هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال در زمینه های مختلف را به عنوان بخشی از هدف گسترده تر کشور برای ایجاد یک اقتصاد قوی مبتنی بر دانش با محوریت نوآوری های تکنولوژیکی برجسته کرد.

العلما تمایل امارات متحده عربی و دبی را برای تقویت همکاری با بازیگران پیشرو در زمینه فناوری جهانی و صنعت دیجیتال برای پرورش استارت آپ ها در اقتصاد دیجیتال این کشور ابراز کرد.

العلما تمایل امارات متحده عربی و دبی را برای تقویت همکاری با بازیگران پیشرو در زمینه فناوری جهانی و صنعت دیجیتال برای پرورش استارت آپ ها در اقتصاد دیجیتال این کشور ابراز کرد.

العلما همچنین گفت که این برنامه تعامل بستری برای به اشتراک گذاشتن برنامه تحول دبی، برنامه‌هایی برای تسریع رشد و نوآوری، داستان‌های موفقیت و بهترین شیوه‌ها و تلاش‌ها برای تحکیم موقعیت امارات به عنوان یکی از برترین اقتصادهای شهری جهان با مخاطبان جهانی است.

در رویدادهای تعامل، سهامداران کلیدی صنعت فناوری، از جمله نمایندگان ارشد مناطق آزاد پیشرو، شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، انکوباتورها و استارت‌آپ‌ها و بزرگ‌آپ‌های فناوری در دبی به DET پیوستند.
هادی بدری، مدیرعامل شرکت توسعه اقتصادی دبی، DET، درباره مشارکت دبی در رویدادهای صنعت بین‌المللی گفت: «حضور دبی در اجلاس جنوبی، هفته فناوری لندن و VivaTech کانال‌های جدیدی از همکاری‌های تجاری فرامرزی را باز کرد که به سرعت بخشیدن به این رویدادها رشد اقتصاد دیجیتال دبی و ارتقای جایگاه آن به عنوان یک رهبر نوآوری جهانی کمک می‌کند.

در راستای اهداف دستور کار اقتصادی دبی D33، مشارکت ما در این رویدادهای معتبر نیز علاقه شدیدی به رشد دبی به عنوان پایگاه مطلوب برای رشد ایجاد کرد.

با حمایت شرکای صنعتی خود، اکوسیستم فناوری دبی و فرصت‌های رشد در حال ظهور در این فضا را به نمایش گذاشتیم، زیرا این امارت در تحقق استراتژی‌های آینده خود پیشرفت می‌کند.»

ما از پاسخ‌های بی‌نظیری که در این رویدادها دریافت کردیم، دلگرم شدیم، که نشان‌دهنده افزایش اعتماد به دبی به عنوان مقصدی برای کسب‌وکارهای جهانی است که به دنبال پیشرفت نوآوری و استفاده از فرصت‌های اقتصاد دیجیتال و فناوری‌های پیشرفته هستند.
ما از این سطح بالای علاقه با بحث‌های بعدی و اطلاع‌رسانی با هدف جذب ذینفعان و استعدادهای کلیدی صنعت به دبی استفاده می‌کنیم.»

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

به زودی از گامرون با شما تماس می‌گیریم

سفر-به-امارات

داریوش نساجی

گامرون دبی